Sam Powell

Strony www Rzeszów

Najpopularniejsze funkcje na stronie internetowej

Profesjonalna strona internetowa to nie tylko unikalny projekt wizualny oraz poprawne wdrożenie. Witryny to zbiór funkcjonalności, która pomagają w odpowiedni sposób odbiór strony przez użytkownika.

Mapki dojazdu

Przedstawiają w nowoczesny sposób lokalizacje firmy. Zamiast tekstu warto zainwestować w interaktywnej mapie – najczęściej wybierane są mapy Googlw.

Formularze kontaktowe

Głównym celem formularza kontaktowego jest łatwy kontakt klienta bezpośrednio z firmą.

Galerie zdjęć

Jest to standardowy element wielu stron internetowych. Pasuje praktycznie do każdej branży oraz typu strony. Przedstawia on zazwyczaj wykonane przez firmę prace.

Slider

Stosowany w górnej części strony internetowej. Celem tego elementu jest wprowadzenie prostego przekazu przez wprowadzenia ruchu oraz dynamiki na stronie.

Integracje z social media

Bardzo ważny aspekt w obecnych czasach, kiedy media społecznościowe są niezbędnym elementem każdej dobrze zrealizowanej kampanii marketingowej.

Podsumowanie

Już przed tworzeniem strony internetowej należy przemyśleć wszystkie elementy, które mają być w niej zawarte. Nie warto umieszczać na naszej stronie internetowej zbyt wielu elementów – mogą one powodować wolniejsze wczytywanie się treści oraz całość dla użytkownika przestaje być intuicyjna.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 12 =