Sam Powell

Strony www Rzeszów

Nie śpiesz się ze swoją stroną internetową

W obecnych czasach pośpiech towarzyszy nam na każdym „kroku”, to w biznesie powinniśmy się go wystrzegać. Wielokrotnie gonią nas telefony czy tez spotkania. Często pośpiech bywa złym doradcą, szczególnie jeśli chodzi o naszą stronę internetową. Zlecenie nawet najlepszej firmie zajmującej się tworzeniem stron internetowych „na już” powoduje brak gruntownego przeanalizowania wielu aspektów.

Utrata użytkowników – poważny problem

Pisanie kodu w pośpiechu czy też wprowadzania zmiana na szybko wiąż ę się z negatywnymi konsekwencjami – błędami oraz problemami technicznymi – każdy projekt powinien być sprawdzony. Produkty o kiepskim wyglądzie oraz słabej funkcjonalności powodują szybkie wyłączanie danej strony. Jeżeli w statystykach widać, że na danej podstronie tracicie najwięcej użytkowników należy zastanowić się jak ich zatrzymać.

Zacznij projekt od zera

Często pojawia się pytanie czy można taniej przerobić starą stronę niż postawić ją od początku. Zazwyczaj stare strony mają zupełnie inną strukturę niż obecnie. Informatyka to taki rynek, który rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. Rozwiązania będące 2-3 lata temu w najwyższym top niestety obecnie odbiegają od wytycznych. Poprawa kodu stare podstrony powoduje jeszcze większy nakład finansowy niż napisanie jej od podstaw.

Człowiek kieruje się emocjami

Decyzje o wybraniu danych produktów czy też usług to często sekundy – kierujemy się emocjami. Jeżeli człowiek jest poddenerwowany wyskakującymi okienkami, brakiem responsywności i odpowiedniej funkcjonalności to niemal na pewno nie skorzysta z oferty.

Skorzystaj z pracy profesjonalistów – tworzenie stron internetowych Rzeszów.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × two =